• Tek Yön Sürücü Kursu

  Özel Direksiyon Dersi

  Ehliyet Almak İçin Bir Sürücü Kursuna Kayıt Yaptırdınız ancak kendinizi yetersiz hissediyorsanız, Direksiyon sınavını kazanamam korkusu sizi tedirgin ediyorsa. Ehliyet almayı garantilemek istiyorsanız o zaman Özel Direksiyon Dersi Eğitimi almaya karar vermelisiniz. 

  Ehliyet Aldınız Fakat Trafikte Araç Kullanmaktan Çekiniyorsanız O zaman  Uzman Eğitmenlerimiz Özel Donanımlı araçlarımızla vereceğimiz özel direksiyon dersi ile sizi İstanbul trafiğine güvenle hazırlıyoruz

  Bir İşe Başlayacaksınız ve iş yeri size bir araç verecek fakat siz henüz kendinize olan öz güveninize sahip değilsiniz. Endişelenmeyin hızlı bir özel direksiyon dersi eğitimi Programıyla, sizi kısa bir sürede İstanbul trafiğine tek başınıza çıkabilecek düzeye getiriyoruz.

  Bayanlar evinizin kapısında Aracınız duruyor fakat siz çocuğunuzu okula, kreşe götüremiyorsanız, Evinizin ihtiyaçları nı karşılamak için markete gidemiyorsanız,bir yakınınızı ziyarete gidemiyorsanız artık bizden alacağınız Özel Direksiyon Dersi eğitimi zamanı gelmedi mi sizce !

  Ehliyetinizi alalı uzun zaman oldu ama ailedeki yakınlarınızdan aldığınız direksiyon eğitimi anında bağırmaları , kızmaları vs yüzünden cesaretinizi toplayamazsınız,''Tam ısınmaya başladığınız anda bir yanlışınızda yakınlarınızın kızmalar vs sizi üzecek ve öğrenemeyeceksiniz. Bu yüzden sizi cesaretlendirecek korkularınızı yenmeyi sağlayacak araba kullanmanın usul ve esaslarını tüm inceliklerini öğretecek bir Direksiyon Hocası istiyorum.''' diyorsanız özel direksiyon dersi eğitimi için doğru yerdesiniz.

  Özel Direksiyon Dersi Eğitimi sırasında olabilecek kaza veya trafik cezalarından öğrencilerimiz asla SORUMLU TUTULMAZ.Bu tür cezalar şirketimizce karşılanır.
  Kendi Aracınız İle Özel Direksiyon Dersi almak istiyorsanız Direksiyon Öğretmeni sürüş seviyenizin uygunluğunu kontrol ettikten sonra, isteyen öğrencilerimize kendi araçlarıyla özel direksiyon eğitimi verilmektedir.

  İsterseniz OTOMATİK, İsterseniz MANUEL araçlarımızla trafikte güvenli direksiyon eğitimi vermekteyiz. Araçlarımız güvenli donanımlıdır ( Çift fren tertibatı, ABS, EBD, çift hava yastığı vardır). Ehliyeti olmayan öğrencilerimize gelirken aracımızın üstünde SÜRÜCÜ ADAYI ibaresi vardır. Ehliyeti olanlarda bu ibareyi kaldırırız. Araçlarımız trafik yasalarına uygun, resmi belgelidir. Araçlarımızın hepsi son modeldir. Güvenlikten ve kaliteden taviz vermemekteyiz.Bizim önceliğimiz sizlerin can güvenliğidir. Sizler direksiyon eğitimi boyunca güvenli araçlarımızla hocalarımıza emanetsiniz.
  Trafik Fobiniz ( KORKUNUZ ) var ve nasıl yeneceğinizi bilemiyorsanız Direksiyon Eğitimi ciddi bir iştir.Sizin, sevdiklerinizin ve diğer insanların hayatı söz konusudur. Gelin uzman Direksiyon Eğitmenlerimiz size yardımcı olsun ve size vereceğimiz özel direksiyon dersi eğitimi ile siz trafikte güvenle adepte olup sizi bu Trafiğe hazırlayalım.

  Daha Önceden kaza geçirmiş sürücülerin korkularını yenmeleri kolay değildir.Fakat Uzman Direksiyon hocalarımızdan alacağınız eğitim ile en kısa sürede korkularınızı yenip kendi öz güveninize kavuşup sizi tekrar güvenle trafiğe kazandırırız.


  Değerli Sürücüler ve Sürücü Adayları, Unutmayın siz şöför koltuğunda iken hem kendiniz hem de sevdiklerinizin size emanettir. Belki de alacağınız özel direksiyon dersi eğitimi sizin ve sevdiklerinizin hayatta kalması için bir vesile olacaktır. Bizim tek amacımız size kaza yüzü göstermeden, sizi tecrübeli bir sürücü yapmaktır.
  Özel Direksiyon Dersi Eğitimi aktif programlarımıza katılmak istiyorsanız, lütfen önceden Eğitim merkezimizi arayarak  veya ONLİNE randevu alınız.

  Online Kayıt

  Hemen Kaydol

  Güvenilir

  Bizce önce güven gerekir, hizmet talebe göre dilediğinizce geliştirilebilir. Fakat güven her zaman öncelikli gayemizdir.

  Yerinde Eğitim

  Asla karamsar düşünmeyin, size uygun pozitif fikirlerimiz her zaman karşılıklı mutluluk getirecektir.
 • İletişim Bilgileri

  İstiklal Mahallesi, Demirciler Sokak, No:36 Odunpazarı/ESKİŞEHİR - 0535 053 26 66 - 0222 234 49 10 - info@tekyon.net
X